Na budynku szkoły we Wleniu trwa montaż paneli fotowoltaicznych

panele fotowoltaiczne (link otworzy duże zdjęcie)

Od kilku dni na dachu Zespołu szkół im. św. Jadwigi Ślaskiej montowana jest instalacja fotowoltaiczna, czyli elektrownia słoneczna. Jest to początek realizacji projektu budowy elektrowni słonecznych w Gminie Wleń. Ogólna moc to około 170 kW. Projekt obejmuje zainstalowanie paneli fotowoltaicznych na dachach szkoły, OKSiT, świetlicy w Marczowie, Strzyżowcu oraz obok oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody i zbiorników z wodą. Dzięki tym instalacjom będziemy mogli oszczędzać na rachunkach za prąd.

 

Źródło: Burmistrz Miasta i Gminy Wleń

Opublikowano: 29 listopada 2018 14:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 344

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.