Uwaga! Zmiana organizacji ruchu we Wleniu

W związku z rozpoczynającymi się pracami dotyczącymi przebudowy rynku we Wleniu uprzejmie informujemy, że w dn. 03.12.2018r. – 21.12.2018r. nastąpią utrudnienia na ul. Wojska Polskiego, ul. Dworcowej, ul. Szkolnej we Wleniu.
Na czas wykonywania robót budowlanych wprowadzona zostanie czasowa zmiana organizacja ruchu. Dojazd do ul. Dworcowej możliwy będzie tylko i wyłącznie od strony ul. Szkolnej (do momentu byłego KZOM), z wyłączeniem autobusów szkolnych – dojazd do plebanii.
Ponadto trudności wystąpią w ciągu Pl. Bohaterów Nysy (od strony kwiaciarni oraz sklepu spożywczo-monopolowego. Dojazd do sklepów będzie możliwy tylko w celach ich zaopatrzenia.
Poniżej (w załączniku) przedstawiamy wstępny projekt oznakowania pionowego.

Za wszystkie utrudnienia przepraszamy.


Opublikowano: 23 listopada 2018 14:13

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Zmiana organizacji ruchu [893.86 KB]

Wyświetleń: 934

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.