Od 1 grudnia br. woda dowożona będzie do zbiorników

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń informuje, że od dnia 1 grudnia 2018 r. woda będzie dowożona tylko do zbiorników. Każdy kto potrzebuje wody do celów bytowych, powinien do tego czasu nabyć odpowiedni zbiornik na wodę. Dowożenie wody do studni jest nieefektywne ze względu na jej straty i na dłuższą metę powoduje uszkodzenie studni. Ponadto uzupełnianie wody w studniach jest działaniem czasowym które powinno prowadzić do wykonania nowych ujęć podziemnych lub innych zabezpieczeń w wodę mieszkańców.

Opublikowano: 20 listopada 2018 07:33

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 383

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.