Mazurek Dąbrowskiego we Wleniu na 100 lat Niepodległości

Gmina Wleń również przyłącza się do akcji Niepodległa. Z tej okazji 11 listopada, dokładnie o godz. 12.00 z wieży ratusza we Wleniu popłynie melodia Mazurka Dąbrowskiego. Zapraszamy do wspólnego świętowania 100 lat Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Wleń!

Opublikowano: 08 listopada 2018 13:02

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 263

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.