100. Rocznica Odzyskania Niepodległości w Gminie Wleń

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń zaprasza do wzięcia udziału w uroczystościach z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej w dniach 8-14 listopada 2018r.

W programie m. in. wspólne śpiewanie hymnu narodowego, przegląd pieśni patriotycznych oraz akademia w wykonaniu uczniów Zespołu Szkół im. św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. 11 listopada w kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa odprawiona zostanie uroczysta Msza Św. za Ojczyznę.

Ponadto w programie występ grupy wokalno-artystycznej z Ukrainy oraz projekcja filmu Powstanie Warszawskie i spotkanie z twórcami w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu. Pełny program uroczystości znajdziecie na plakacie poniżej.

stulecie_odzyskania_niepodleglosci.jpg

Opublikowano: 06 listopada 2018 08:03

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Obchody 100-lecia odzyskania Niepodległości. Plakat [528.62 KB]

Wyświetleń: 459

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.