Dołącz do projektu "Dolina Bobru naszym wspólnym dobrem"

Harmonogram zajęć w projekcie „Dolina Bobru naszym wspólnym dobrem”

Nie musisz być specjalistą, żeby dołączyć do nas- zapraszamy wszystkich chętnych - poznasz nowych ludzi, pogłębisz wiedzę, zrobisz coś dobrego dla regionu!

 tabela1.png

Wszystkie zajęcia (oprócz pierwszego) odbywać będą się w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu (ul. Chopina 2, 59-610 Wleń).

plakat2.png

 

                                                                          

Opublikowano: 18 października 2018 13:34

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 532

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.