Zachęcamy do lektury kolejnego numeru Biuletynu Gminy Wleń

49img_20181012_202407.jpg

W Państwa ręce przekazujemy czwarty w tym roku Biuletyn Gminy Wleń.
A w nim: aktualnie realizowane przez Gminę Wleń zadania i inwestycje, podsumowanie kadencji 2014-2018 Rady i Burmistrza Miasta i Gminy Wleń, wydarzenia kulturalne (m. in.: o trwających warsztatach i koncertach). W Biuletynie piszemy również o podpisaniu umowy z podmiotem, który od teraz prowadzić będzie ruch turystyczny na Zamku Wleń oraz o budowie siedmiu elektrowni fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej w gminie. Burmistrz Miasta i Gminy Wleń prowadzi rozmowy mające na celu doprowadzenie gazu do naszej gminy - o tym również w Biuletynie.

Przed nami niezwykle ważne i podniosłe dla naszej miejscowości w wydarzenie: Uroczystość Ogłoszenia Św. Jadwigi Śląskiej Patronką Miasta Wleń. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do wspólnego uczestnictwa.

Czytaj Biuletyn Gminy Wleń online -> KLIKNIJ
lub pobierz (załącznik poniżej)

Opublikowano: 12 października 2018 20:18

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń 4(13)/2018 [6.31 MB]

Wyświetleń: 482

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.