Biała Sobota w ośrodku zdrowia we Wleniu 13.10.2018

Biała sobota (link otworzy duże zdjęcie)

13 października w godzinach od 14.00 do 17.00 w przychodni zdrowia we Wleniu odbędzie się tzw.: Biała Sobota. W ten dzień przyjmować będą lekarze specjaliści z Wielospecjalistycznego Szpitala – Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu: okulista, laryngolog, kardiolog, urolog, chirurg onkolog. Zapisów można dokonywać osobiście w ośrodku zdrowia we Wleniu lub telefonicznie – (75)7136298. Świadczone usługi dla pacjentów będą bezpłatne. Profilaktyka jest najlepszym sposobem leczenia.

Opublikowano: 11 października 2018 14:14

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 297

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.