Słowno-muzyczna podróż przez żywot Św. Jadwigi Śląskiej

gra na organach (link otworzy duże zdjęcie)

Serdecznie zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie pn.: Głos serca. Słowno - muzyczna podróż przez żywot Św. Jadwigi Śląskiej. Już w najbliższą niedzielę o godz. 18.00 w kościele pw. Św. Mikołaja Biskupa we Wleniu.

W programie:

Dawna Muzyka sakralna z różnych żródeł, miedzy innymi z śpiewnika głogowskiego, polskich rękopisów średniowiecznych, Livre Vermell z Montserrat oraz kompozycje i wybór tekstów i opowieści św. Hildegardy oraz żywota św Jadwigi Śląskiej.

Wykonawcy:

Julieta Gonzalez-Springer, sopran - śpiew, perkusja
Małgorzata Zuchowicz- organy, śpiew

Mariae Śmiarowska, aktorka - słowo, śpiew

Opublikowano: 11 października 2018 13:28

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 378

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.