Instalacje fotowoltaiczne w Gminie Wleń

W dniu 5 października 2018r.  podpisana została umowa na budowę siedmiu instalacji fotowoltaicznych w naszej gminie o łącznej mocy blisko 200 kW. Inwestycja pozwoli zredukować koszty funkcjonowania tych obiektów a co za tym idzie wspomagać będzie budżet gminy. Planowany termin wykonania prac to koniec bieżącego roku.

Umowę ze strony Gminy Wleń podpisali Skarbnik Maria Gierczyk oraz Burmistrz Artur Zych.


 

Opublikowano: 05 października 2018 21:17

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 398

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.