Rozstrzygnięto przetarg na rewitalizację wleńskiego rynku

rynek we Wleniu (link otworzy duże zdjęcie)

Rozstrzygnięty został przetarg na rewitalizację rynku we Wleniu. Koszt to ok. 5,1 mln złotych. W ramach tego zadania zostaną wyremontowane instalacje znajdujące się pod płytą rynku, wybudowana zostanie instalacja burzowa, oraz wymieniona zostanie nawierzchnia. 
Na ul. Kościuszki położony zostanie nowy dywanik asfaltowy. Przekazanie placu budowy nastąpi jeszcze w październiku br.

W najbliższym czasie nastąpi rozstrzygnięcie przetargu na prace remontowe kościoła poewangielickiego, budynku przy ul. Kościuszki 1 i na ul. Św. Jadwigi.
Zakończenie prac przewidujemy w lipcu przyszłego roku.

Źródło i fot.: www.facebook.com/burmistrzwlen

Opublikowano: 28 września 2018 20:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 911

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.