Dolina Bobru - nasze wspólne dobro

bobr.png


W imieniu Stowarzyszenia Małe i Duże Inicjatywy serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych (wolontariuszy) do wzięcia udziału w projekcie "Dolina Bobru - nasze wspólne dobro". Celem projektu jest wydanie przewodnika tras pieszych Doliny Bobru. Więcej informacji pod adresem e-mail: male.inicjatywy@o2.pl oraz nr telefonu: 668-273-161.

"Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018".fio_logo.jpg      lofopodstawowekolor_.jpg

Opublikowano: 24 września 2018 12:53

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 580

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.