Instalacje fotowoltaiczne na budynkach użyteczności publicznej w Gminie Wleń

Dnia 21 września 2018r. rozstrzygnięto przetarg dot. budowy instalacji fotowoltaicznych. W Gminie Wleń powstanie 7 takich instalacji. Działanie to pozwoli obniżyć koszty funkcjonowania naszej gminy i skierować zaoszczędzone pieniądze na inne istotne dla gminy inwestycje.


Opublikowano: 21 września 2018 22:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 414

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.