Patronat Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Miło nam poinformować, że Patronat nad Uroczystością oddania Wlenia pod opiekę Świętej Jadwigi Śląskiej objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda. A wszystko to w stulecie Niepodległości Polski. Jesteśmy z tego powodu bardzo dumni!

Święta Jadwiga Śląska to przykład dobroci, mądrości oraz bezinteresownego poświęcenia ubogim i potrzebującym, nierozerwalnie związana z naszym Miastem.

Uroczystość nadania patronatu odbędzie się 14 października 2018r. Serdecznie zapraszamy Was do uczestnictwa. Dokładny program obchodów opublikujemy już niedługo.

Patronat nad przygotowaniem uroczystości objęli:
Wojewoda Dolnośląski Paweł Hreniak
Cezary Przybylski - Marszałek Województwa Dolnośląskiego
Biskup Legnicki Zbigniew Kiernikowski


7doc01469320180918094916_001.jpg


Opublikowano: 19 września 2018 08:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 365

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.