Wiemy kto będzie prowadził ruch turystyczny na Zamku Wleń!

zamekk.png

Został rozstrzygnięty konkurs na podmiot, który będzie prowadził ruch turystyczny na Zamku Lenno. Konkurs wygrało konsorcjum Stowarzyszenia Wieża Rycerska w Siedlęcinie oraz Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich. Oferta konsorcjum obejmuje całoroczne udostępnianie obiektu, organizację imprez, a także przygotowanie wydawnictw i ulotek o Zamku Wleń. Oczywiście Gmina Wleń jest nadal właścicielem zamku. Więcej w materiale filmowym poniżej.

 


Opublikowano: 13 września 2018 12:42

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 1003

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.