Fotorelacja z Narodowego Czytania Przedwiośnia we Wleniu. 8 września 2018

 (link otworzy duże zdjęcie)

Gmina Wleń po raz pierwszy uczestniczyła w ogólnopolskiej akcji Narodowego Czytania, popularyzującej najwybitniejsze dzieła polskiej literatury.

Z inicjatywy Burmistrza Miasta i Gminy Wleń, w porozumieniu z Biblioteka Publiczną, Zespołem Szkół im. św. Jadwigi Śląskiej oraz Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu, Gmina Wleń została zgłoszona do programu. W sobotę, 8 września, na rynku naszego miasta mogliśmy wysłuchać niezwykle interesujących interpretacji fragmentów Przedwiośnia Stefana Żeromskiego w wykonaniu: Pani Reginy Kresty, Pani Anny Komsta, Pani Lucyny Worobij, Pana Wiesława Gierczyka, Martyny Grochowskiej, Anny Gunther, Magdaleny Dorsz oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wleń- Artura Zycha. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w pierwszą edycję czytania we Wleniu. Projekt objęty jest Honorowym Patronatem Pary Prezydenckiej.

Zachęcamy Państwa do ozdabiania swoich egzemplarzy Przedwiośnia pamiątkowym stemplem okolicznościowej pieczęci dostępnej w sekretariacie tut. urzędu oraz Bibliotece Publicznej we Wleniu.

Opublikowano: 11 września 2018 14:45

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 746

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.