Fotorelacja z Dożynek oraz Dnia Gminnych OSP 2018 we Wleniu

dsc_5726.jpg

Dożynki i Dzień Gminnych Jednostek OSP 2018 już za nami. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali nas w organizacji tego wydarzenia a przede wszystkim: Sołectwom i Radom Sołeckim Gminy Wleń, Jednostkom OSP Gminy Wleń: OSP Wleń, OSP Pilchowice i OSP Radomice, Proboszczowi parafii Św. Mikołaja Biskupa we Wleniu Krzysztofowi Madejowi oraz księżom obecnym podczas mszy św. dożynkowej, Zespołowi Szkół im Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu, pracownikom wleńskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki, pracownikom urzędu oraz grupie remontowej, która wykonała ciężką pracę. Dziękujemy za występy i prezentacje: ZUMBA SHOW Wleń, Zespół Łużyczanki z Pobiednej, Sekcja Judo ze Szkoły Podstawowej nr 11 z Jeleniej Góry, DJ Misiek z Lubania. Dziękujemy wystawcom, rzemieślnikom i sołectwom za zorganizowanie stoisk i urozmaicenie obchodów dożynkowych. Panu Witoldowi Płońskiemu, za tradycyjny dożynkowy bochen chleba. Sołectwom dziękujemy za przygotowanie przepięknych wieńców dożynkowych, które dumnie prezentowały się przed sceną. Dziękujemy zaproszonym Gościom i mieszkańcom Gminy Wleń za tak liczne przybycie, wspólne świętowanie i zabawę!

Cała galeria dostępna jest na naszym facebooku: KLIKNIJ


Podziękowania burmistrza Artura Zycha za organizację Dożynek oraz Dnia Gminnych Jednostek OSP 2018 we Wleniu


Opublikowano: 10 września 2018 16:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 689

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.