Basen w Modrzewiu to inwestycja, którą da się zrealizować

basen.png


Dzięki uprzejmośći Państwa Stanisława i Iwony Kobiereckich istnieje szansa na uruchomienie basenu otwartego w naszej gminie. Przez ostatnie kilka tygodni oceniliśmy stan obiektu, przygotowaliśmy dokumenty niezbędne do użyczenia Gminie działki. Basen jest szczelny, odpływy drożne, stan techniczny dobry. Pracy przed nami wiele, ale cel wskazany. Wspólnie możemy osiagnąć więcej!

Więcej o przedsięwzięciu Sołtys Sołectwa Modrzewie Iwona Kobierecka oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych.


Opublikowano: 07 września 2018 13:53

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 586

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.