Narodowe Czytanie 2018 na rynku we Wleniu.

pobrane.png

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń serdecznie zaprasza na Narodowe Czytanie, które we Wleniu odbędzie się po raz pierwszy. Spotykamy się w sobotę, 8 września o godz. 11.00, na placu obok Urzędu Miasta i Gminy Wleń.

Zainaugurowana przez Parę Prezydencką 28 lutego tegoroczna odsłona Narodowego Czytania odbywa się w roku 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, stąd wyjątkowa formuła akcji, podczas której czytane będą aż dwie lektury. Lekturą Narodowego Czytania na kulminację akcji 8 września 2018 roku jest Przedwiośnie Stefana Żeromskiego. Ponadto, Para Prezydencka proponuje do czytania przez cały rok 44 teksty Antologii Niepodległości.

Ponadto, każdy z Państwa, kto przyniesie swój egzemplarz Przedwiośnia Stefana Żeromskiego otrzyma pamiątkowy stempel okolicznościowej pieczęci (widoczny na zdjęciu poniżej).

W załączeniu poniżej list Prezydenta RP Andrzeja Dudy z okazji akcji "Narodowe Czytanie 2018"

Źródło:  www.prezydent.pl

img_20180831_112549.jpg

 

 

Opublikowano: 31 sierpnia 2018 11:44

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

List Prezydenta RP Andrzeja Dudy z okazji akcji "Narodowe Czytanie 2018" [210.24 KB]

Wyświetleń: 398

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.