Zobacz program Dożynek Gminnych i Dnia OSP Gminy Wleń 2018!

9 września br. (w niedzielę) zapraszamy na plac przy ul. Wojska Polskiego do wspólnego świętowania Dożynek Gminnych 2018!

dozynkowy.jpg

Stoiska sołeckie, atrakcje dla dzieci w tym wodny plac zabaw (Perfekcjonistki Perfekcjonistki), pokazy sprzętu ratowniczo-gaśniczego OSP Gminy Wleń, ZUMBA WLEŃ SHOW, znany i lubiany Dj Misiek, zespół folklorystyczny Łużyczanki z Pobiednej, konkursy dożynkowe z nagrodami, panel artystyczny dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu, konkurs wieńców dożynkowych, grochówka, domowe ciasta oraz inne atrakcje czekają!

Rozpoczynamy korowodem dożynkowym o godz. 13.50
Do zobaczenia!

Plakat również do pobrania poniżej!

Opublikowano: 28 sierpnia 2018 08:26

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Plakat Dożynki Gminne oraz Dzień OSP Gminy Wleń 2018 [1.15 MB]

Wyświetleń: 1207

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.