Terminarz rozgrywek gminnych klubów piłkarskich. Sezon 2018/2019 - runda jesienna

W związku z rozpoczęciem rundy jesiennej sezonu piłkarskiego 2018/2019 udostępniamy terminarz rozgrywek klubów sportowych Gminy Wleń (Czarni Strzyżowiec, Pogoń Wleń, WKS Pilchowice). Mamy nadzieję, że taka skondensowana forma ułatwi kibicom śledzenie spotkań oraz aktywne kibicowanie.

Terminarz w formacie PDF dostępny jest w załączniku poniżej.

Życzymy wielu bramek i sportowych emocji a naszym klubom sportowym samych zwycięstw.

00012.jpg

Opublikowano: 23 sierpnia 2018 13:46

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Terminarz rozgrywek 2018/2019 runda jesienna [1.31 MB]

Wyświetleń: 572

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.