Liryczne oblicza baroku. Koncert 19 sierpnia 2018

 (link otworzy duże zdjęcie)

W najbliższą niedzielę 19 sierpnia zapraszamy na kolejny, trzeci już, koncert z cyklu „Wleńskie lato z muzyką dawną”. Tym razem będą mieli Państwo możliwość delektowania się lirycznym brzmieniem spokojnych, nastrojowych utworów Johanna Sebastiana Bacha, Georga Friedricha Haendla, Johanna Pachelbela oraz Giuseppe Tartiniego wykonanych na altówce i organach przez Ewelinę Karbowiak oraz dr Małgorzatę Zuchowicz.  

Niech będzie to okazja do odrobiny wytchnienia
w naszych jakże zabieganych czasach. Razem odkrywajmy „Liryczne oblicze baroku”.

Niedziela 19 sierpnia 2018, godz. 18.00, Kościół Św. Mikołaja we Wleniu. Wstęp wolny.

Serdecznie zapraszamy!!!

Opublikowano: 14 sierpnia 2018 14:43

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 748

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.