Rozśpiewane lato. Warsztaty wokalne w Pilchowicach

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zapraszamy wszystkich chętnych do uczestnictwa w warsztatach wokalnych "Rozśpiewane lato we Wleniu", które poprowadzi pani dr. Małgorzata Zuchowicz. Warsztaty będą odbywały się w dniach 6-8 sierpnia 2018 roku w godzinach 10-14 w budynku Szkoły Podstawowej w Pilchowicach. Uczestnicy poznają funkcjonowanie chóru oraz będą mogli uczestniczyć w jego przygotowaniach. Nie jest wymagana znajomość nut ani żadne doświadczenie muzyczne. Warsztaty zakończą się występem chóru podczas mszy św. wieczornej w środę 8 sierpnia br. w kościele we Wleniu.


Opublikowano: 06 sierpnia 2018 09:07

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 454

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.