Trening systemu wczesnego ostrzegania

Informuje się mieszkańców Gminy Wleń, iż na podstawie Zarządzania Burmistrza Miasta i Gminy Wleń z dnia 31 lipca 2018 roku w sprawie przeprowadzenia treningu systemu wczesnego ostrzegania na terenie  Miasta i Gminy Wleń oraz Wojewody Dolnośląskiego z dnia 02.07.2018 r. w sprawie przeprowadzenia treningu systemu wczesnego ostrzegania na terenie województwa dolnośląskiego w dniu 01 sierpnia 2018 roku o godzinie 1700 zostanie przeprowadzony trening uruchomienia systemu ostrzegania i alarmowania na terenie Miasta i Gminy Wleń.

Sposób ogłoszenia alarmu poprzez akustyczny system alarmowy: przerywany modulowany dźwięk syreny trwający jedną minutę.

Opublikowano: 31 lipca 2018 13:58

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 200

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.