Dofinansowanie na budowę świetlic w Bystrzycy i Radomicach

 (link otworzy duże zdjęcie)

Miło nam poinformować, że Gminie Wleń przyznano 964.053,00zł dofinansowania na budowę dwóch świetlic wiejskich jako gminnych centrów kultury w miejscowościach Bystrzyca i Radomice.
Dofinansowanie przyznano w ramach działania "Podstawowe usługi i odnowa wsi na obszarach wiejskich" objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

ZOBACZ LISTĘ RANKINGOWĄ KONKURSU


Zdjęcie: widok na kościół i posiadłość rodziny Von Braun w Bystrzycy
Źródło: Anna Staszewska-Brookes - dziękujemy!

Opublikowano: 27 lipca 2018 14:37

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 447

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.