Cykl koncertów organowych we Wleniu

Kościół p.w. Św. Jadwigi Śląskiej (link otworzy duże zdjęcie)

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń serdecznie zaprasza na cykl koncertów pod tytułem "Lato z muzyką dawną we Wleniu". Będą to koncerty organowe, klawesynowe, a zakończą się widowiskiem słowno-muzycznym 14 października br podczas uroczystości przyjęcia przez Wleń patronatu Św. Jadwigi Śląskiej.

Cykl rozpocznie się koncertem organowym pt. "Muzyczna podróż po barokowej Europie" w wykonaniu pani dr. Małgorzaty Zuchowicz, który odbędzie się w Kościele Parafialnym pod wezwaniem św. Mikołaja we Wleniu dnia 22 lipca 2018 roku o godz. 18.00.
Kolejne koncerty odbędą się:

  •   5 sierpnia w kościele filialnym p.w. Św. Jadwigi Śląskiej przy Zamku Lenno
  • 19 sierpnia, 16 września oraz 14 października 2018r. - o miejscu i dokładnym terminie koncertów oraz wykonawcach będziemy Państwa informować w najbliższym czasie.

Opublikowano: 06 lipca 2018 09:46

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 718

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.