Budowa nawierzchni asfaltowej między Strzyżowcem a Nielestnem

Droga Strzyżowiec-Nielestno (link otworzy duże zdjęcie)

Dnia 4 lipca br. przekazany został plac budowy na drugim odcinku drogi Strzyżowiec - Nielestno. Już niedługo będzie można przejechać między tymi miejscowościami. W tym dniu odbył się także odbiór pierwszego odcinka, już wykonanego. Zdjęcia są wykonane i udostępnione nam przez mieszkańca Strzyżowca pana Dariusza Łukasika, za co bardzo dziękujemy.

Więcej na ten temat TUTAJ

Opublikowano: 04 lipca 2018 13:50

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 729

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.