Nowe defibrylatory dla gminnych OSP we Wleniu i Pilchowicach

mspp.png

Gmina Wleń zakupiła dwa nowoczesnej klasy defibrylatory na wyposażenie jednostek OSP WLEŃ i OSP Pilchowice Urządzenia te będą miały za zadanie ratować życie poszkodowanym w wypadkach. Oby takich sytuacji było jak najmniej.

Zakup defibrylatorów został dofinansowany w ramach środków Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym oraz Pomocy Postpenitencjarnej – Funduszu Sprawiedliwości.

Całkowita kwota zakupu to ok. 20 tys. zł. Uroczyste przekazanie urządzeń odbędzie się podczas Jarmarku Średniowiecznego Gołębiarki w niedzielę 17 czerwca br. ok. godz. 18.30. Zapraszamy!

 

20180615_104341.jpg

Opublikowano: 15 czerwca 2018 10:23

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 329

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.