I Parada Psów we Wleniu. 17 czerwca 2018r.

pexelsphcccsoto406014.jpeg

Chcesz pochwalić się swoim psem? Jeśli tak to zapraszamy na I Paradę Psów, która odbędzie się podczas Średniowiecznego Jarmarku Gołębiarki 17 czerwca 2018r. o godz. 17.00.
Każdy pupil może wziąć udział w pokazie. Warunkiem są aktualne szczepienia oraz smycz i kaganiec dla zachowania bezpieczeństwa.
Organizator przewiduje miejsce dla uczestników Parady i ich psów, tzw. „Psią Wyspę”, gdzie będzie można skonsultować się bezpłatnie z psimi specjalistami: lekarzami weterynarii, psim psychologiem, groomerem, przedstawicielami schroniska dla psów. "Psia wyspa" dostępna będzie od godz. 15.30. Dla uczestników przygotowaliśmy ciekawe konkursy z nagrodami!

Aby wziąć udział w wydarzeniu należy zapoznać się z Regulaminem, wypełnić Formularz zgłoszeniowy i podpisać konieczne oświadczenia. Wypełniony Formularz należy przesłać na email: paradapsow@wlen.pl. Wszystkie wymagane załączniki znajdują się poniżej tej strony.
Dodatkowe informacje dostępne są w Regulaminie.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Opublikowano: 07 czerwca 2018 00:09

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin I Parady Psów we Wleniu [153.19 KB]

Formularz Zgłoszeniowy [66.47 KB]

Wyświetleń: 1266

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.