W weekendy zapraszamy na Zamek Wleń!

 (link otworzy duże zdjęcie)

Zamek Wleń zaprasza!

Zwiedzanie zamku odbywa się z przewodnikiem – Pawłem z Bolesławca herbu Syrokomla, który w sposób ciekawy i nietuzinkowy przedstawia historię zamku i związane z nim anegdoty.  Punktem kulminacyjnym zwiedzania ruin jest wejście na basztę, z której rozciąga się przepiękny widok na pasmo Karkonoszy. Z wieży widoczny jest też zamek Grodziec.

Zwiedzanie ruin Zamku Lenno z przewodnikiem odbywa się w następujących godzinach:
-piątek: 16.00-19.00
-sobota i niedziela: 11.00-17.00
-zwiedzanie ruin zamku w dni robocze tylko dla grup zorganizowanych po wcześniejszym umówieniu się. W tym celu prosimy o kontakt z Urzędem Miasta i Gminy we Wleniu w godzinach urzędowania.

Ceny biletów są następujące:
-normalny: 8zł
-ulgowy – do 14 roku życia: 5zł
-dla mieszkańca Gminy Wleń: 1zł

Serdecznie zapraszamy na żywą lekcję historii w niesamowitym średniowiecznym anturażu. Gmina Wleń poleca się na letnie weekendy!

Opublikowano: 30 maja 2018 12:04

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 767

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.