100 dębów na 100-lecie Niepodległości Polski

wspólne sadzenie dębu koło OSP Wleń (link otworzy duże zdjęcie)

Z inicjatywy Nadleśniczy Nadleśnictwa Lwówek Śląski Pani Aliny Sudoł-Kornalewicz, z okazji 100-lecia Niepodległości Polski, dnia 11 maja 2018r. we Wleniu został posadzony pamiątkowy dąb.

Na tę okoliczność wybrano miejsce na skwerze przy jednostce OSP Wleń, obok pomnika poświęconego walkom napoleońskim. Dąb został posadzony przez Panią Nadleśniczy oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wleń - Artura Zycha, w obecności pracowników Nadleśnictwa oraz druhów OSP Wleń. Drzewko będzie otoczone szczególną opieką ze strony leśników, strażaków a także młodzieży z Zespołu Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. Dla wszystkich obecnych było to szczególne wydarzenie, ponieważ leśnicy to ludzie, którzy czynnie brali udział w walkach o niepodległość Polski. Wszystkim obecnym serdecznie dziękujemy za zaangażowanie.

Opublikowano: 14 maja 2018 16:03

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 484

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.