Uroczyste otwarcie Zamku Lenno dla zwiedzających. 11.05.2018r.

Zapraszamy na uroczyste otwarcie Zamku Lenno dla zwiedzających, które odbędzie się 11 maja (piątek) 2018r. o godz. 20.00.
 uroczyste_otwarcie_zamku_lenno.jpg
Ostatnio realizowane zadania na zamku dotyczyły: oświetlenia ruin i alei prowadzącej na zamek wysoki, instalacji kamer monitoringu, drenażu murów oraz uporządkowania dziedzińca.  Widok z kamer monitoringu zostanie udostępniony w aplikacji mobilnej. Dzięki niej będzie można obserwować najstarsze ruiny na Śląsku (prawdopodobnie w całej Polsce) online.
W blasku średniowiecznych ruin piastowskiego zamku posmakować będzie można lokalnego specjału, jakim jest piwo z Browaru Dolina BoBRU. Dodatkowo wydarzenie uświetnią pokazy walk rycerskich oraz wystrzał z bombardy w wykonaniu Drużyny Rycerskiej Syrokomla. Ze względu na bardzo duże zainteresowanie wydarzeniem, aby mieć pewność wejścia na dziedziniec Zamku Lenno, na miejsce należy przybyć odpowiednio wcześniej!

Opublikowano: 29 kwietnia 2018 15:48

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Załączniki:

Uroczyste otwarcie Zamku Lenno - plakat [758.09 KB]

Wyświetleń: 2167

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.