W Gminie Wleń zostanie poprawiona infrastruktura służąca organizacji spływów kajakowych i pontonowych

spływ kajakowy rzeką Bóbr (link otworzy duże zdjęcie)

Sezon na spływy kajakowo-pontonowe coraz bliżej - zapraszamy nad rzekę Bóbr w Gminie Wleń!

Dzięki inicjatywie przedsiębiorców, którzy organizują spływy kajakowe na rzece Bóbr oraz Burmistrza Miasta i Gminy Wleń zostały wybudowane zejścia do rzeki w miejscowościach Nielestno i Marczów. W Marczowie na końcu trasy stanie tablica informacyjna. Działania te mają usprawnić organizację spływów oraz poprawić bezpieczeństwo uczestników. W najbliższym czasie miejsca te zostaną wyposażone w mobilne toalety oraz kosze na śmieci. W Marczowie po drugiej stronie mostu znajdują się także ławki, które posłużą za miejsce do odpoczynku.

Więcej szczegółów dot. trasy oraz kilometraż: www.pttk-jg.pl/kajakiem

 

Opublikowano: 17 kwietnia 2018 13:50

Kategoria: Aktualności

Zdjęcia:

Wyświetleń: 704

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.