Zabytkowe składy Bóbr i Lwiątko we Wleniu - przejazd odwołany

przejazd składu Pierścień w ramach projektu NOSTALGIA 1-3 maja 2017. (link otworzy duże zdjęcie)

Niestety, dnia 20 kwietnia br. PKP PLK powiadomiły TURKOL.pl - turystykę kolejową o tym, że przejazd na trasie Jelenia Góra-Lwówek Śląski, nie może się odby. Więcej na FB-W Obronie Kolei Doliny Bobr.

Po raz kolejny miłośnicy podróży koleją będą mogli wziąć udział w nostalgicznej podróży zabytkowymi składami Bóbr i Lwiątko z lokomotywą spalinową serii SM30, które 1 maja pojawią się na stacji kolejowej we Wleniu. Uczestnicy projektu POGÓRZE 2018 rozpoczynający imprezę w Jeleniej Górze będą mieli okazję na przejażdżkę pociągiem na jednej z najpiękniejszych linii kolejowych w Polsce tj. Kolei Doliny Bobru biegnącej z Jeleniej Góry przez Wleń do Lwówka Śląskiego i z powrotem. Linia niestety jest aktualnie wyłączona z ruchu pasażerskiego.

Więcej informacji na W Obronie Kolei Doliny Bobru

Opublikowano: 12 kwietnia 2018 10:15

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 373

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.