Ruszyła rejestracja Wystawców podczas Średniowiecznego Jarmarku Gołębiarki we Wleniu

gołębie wleńskie z piernika (link otworzy duże zdjęcie)

Szanowni Państwo rusza rejestracja Wystawców na Średniowieczny Jarmark Gołębiarki we Wleniu, który w tym roku odbędzie się w dniach 16-17 czerwca.
Tradycyjnie gorąco zapraszmy rękodzielników, rzemieślników, producentów naturalnych wyrobów, domowego jedzenia itp. Szczegóły - ramowy program, regulamin Uliczki Kupieckiej oraz Kartę zgłoszeniową znajdziecie Państwo w załącznikach poniżej.

Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki
ul. Chopina 2, 59-610 Wleń
oksit.wlen@gmail.com
tel: 757136268
www.oksit.wlen.pl

jarmark_sredniowieczny_sw_jadwigi_slaskiej_uliczka_kupiecka_18.jpg

Opublikowano: 03 kwietnia 2018 19:12

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Karta zgłoszeniowa [14.32 KB]

Regulamin Uliczki Kupieckiej [571.03 KB]

Wyświetleń: 607

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.