Zapraszamy do lektury wielkanocnego Biuletynu Gminy Wleń!

biuletyn_gminy_wlen.png

Miło nam oddać w Wasze ręce wielkanocny numer Biuletynu Gminy Wleń. A w nim tradycyjnie znajdziecie informacje o: bieżących inwestycjach w naszej gminie - a tych sporo, funkcjonowaniu przychodni zdrowa, wydarzeniach kulturalnych. W numerze znajduje się również kwietniowy repertuar Kina za Rogiem Jutrzenka terminarz rozgrywek gminnych klubów sportowych oraz kartka pocztowa, którą można wysłać aby wesprzeć akcję ratowania Kolei Doliny Bobru.

Biuletyn Gminy Wleń wydawany jest również w formie tradycyjnej w nakładzie 500szt.

Życzymy przyjemnej lektury oraz tradycyjnych, zdrowych Świąt Wielkanocnych!

>>Kliknij aby czytać!<<

Biuletyn w formie PDF dostępny jest poniżej.

Opublikowano: 30 marca 2018 15:11

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Biuletyn Gminy Wleń 2(11)/2018 [4.94 MB]

Wyświetleń: 519

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.