W Wielki Czwartek odbędzie się tradycyjne spotkanie wielkanocne dla osób samotnych i potrzebujących z Gminy Wleń

 (link otworzy duże zdjęcie)

Przewodnicząca Rady Miasta i Gminy Wleń, Kierownik MGOPS we Wleniu oraz Burmistrz Miasta i Gminy Wleń mają przyjemność zaprosić wszystkie osoby samotne i potrzebujące na tradycyjne spotkanie wielkanocne z poczęstunkiem, które odbędzie się 29 marca 2018 r.  (Wielki Czwartek) o godz. 13.00 w auli Szkoły im. Św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu. W wydarzenie zaangażowała się także parafia pw. św. Mikołaja Biskupa we Wleniu.

Po raz kolejny wspólnie z kierownikiem oraz pracownikami MGOPS we Wleniu burmistrz Artur Zych podjął inicjatywę zorganizowania spotkania świątecznego dla osób samotnych z Gminy Wleń. Dla takich ludzi często jest to jedyna okazja by zasiąść wspólnie przy świątecznym stole i złożyć sobie nawzajem życzenia. Bez wątpienia inicjatywa ta jest ważna dla społeczeństwa dlatego warto ją podtrzymywać - mówi Artur Zych.

W związku z powyższym prosimy o przekazanie tej informacji osobom samotnym i potrzebującym z terenu naszej gminy. W razie potrzeby pomożemy w organizacji dowozu tych osób na spotkanie.

Opublikowano: 26 marca 2018 08:18

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 541

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.