Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą babę wielkanocną!

Burmistrz Miasta i Gminy Wleń oraz Agroturystyka Pod Miotełką w Przeździedzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do udziału w konkursie na najlepszą, najpyszniejszą i najciekawszą babę wielkanocną! Konkurs odbędzie się 7 kwietnia 2018 (sobota) w Ośrodku Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu o godz. 17.00. Do wygrania atrakcyjne nagrody w postaci sprzętu gospodarstwa domowego. Ponadto każdy uczestnik konkursu otrzyma pamiątkowy dyplom a przybyli goście swoimi głosami wybiorą wypiek, który otrzyma Nagrodę Publiczności. W konkursie udział będą mogły wziąć osoby fizyczne oraz organizacje zarejestrowane i nie zarejestrowane (np.: koła gospodyń wiejskich, Rada Seniora, OSP, rady sołeckie itp.). Już dzisiaj serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych!

Regulamin oraz Formularz Zgłoszeniowy znajdują się poniżej.

konkurs_na_najlepsza_babe_wielkanocna_w_gminie_wlen.jpg

Opublikowano: 24 marca 2018 12:10

Kategoria: Aktualności

Załączniki:

Regulamin Konkursu [496.07 KB]

Formularz zgłoszeniowy [68.41 KB]

Wyświetleń: 407

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.