Z życia Gminy Wleń czyli burmistrz Artur Zych o budżecie, inwestycjach i bieżących wydarzeniach w Gminie Wleń - wideo

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmów wideo, w których burmistrz Artur Zych mówi o rosnącym budżecie, który przekroczył już próg 30mln zł. oraz o aktualnie realizowanych i planowanych inwestycjach w Gminie Wleń. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy do udziału w uroczystościach nadania miastu Wleń patronatu św. Jadwigi Śląśkiej, które odbędą się 14 października br.

Budżet Gminy Wleń przekroczył próg 30mln zł. Jak urząd wykorzystuje środki zewnętrzne i jakie inwestycje są aktualnie realizowane?


Dzięki pozyskanym środkom finansowym od LGD Partnerstwo Izerskie, Stowarzyszenie Wleń To Tu realizuje inwestycje, które mają na celu udostępnienie nowych miejsc dla wypoczynku i rekreacji w mieście Wleń.


Inwestycje w sołectwach Gminy Wleń.


Funkcjonowanie Przychodni Rejonowej we Wleniu, zarządzanej przez WS-SPZOZ w Zgorzelcu.


W ostatnich dniach Burmistrz Miasta i Gminy Wleń oraz Proboszcz parafii Rzymskokatolickiej im. św. Mikołaja Biskupa we Wleniu ks. Krzysztof Madej odebrali z rąk Biskupa Legnickiego akt oddający Wleń w opiekę Świętej Jadwigi Śląskiej. Główne uroczystości odbędą się 14 października 2018r. Z tej okazji również zapraszamy do wsparcia finansowego budowy pomnika Świętej. Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie internetowej: http://bit.ly/2BTyiPX

Opublikowano: 27 lutego 2018 13:47

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 700

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.