XXVII Memoriał Uliczny im. Michała Fludra we Wleniu. 22 kwietnia 2018

Fot.: Przemysław Zatylny (link otworzy duże zdjęcie)

Idea amatorskiego i zawodowego ruchu biegowego przeżywa obecnie swój renesans. Dotyczy to dużych światowych maratonów jak i lokalnych wydarzeń biegowych. Wleń szczyci się tradycją Memoriału Ulicznego im. Michała Fludra, którego XXVII edycja odbędzie się 22 kwietnia 2018 roku.
Obserwujemy jednak z wielką przyjemnością, że biegi cieszą coraz większym zainteresowaniem mieszkańców Gminy Wleń. Spotykają się, wspólnie prowadzą treningi, jeżdżą na imprezy biegowe.
Z drugiej strony mamy poczucie, że Wleń jest jeszcze pełen nieodkrytych potencjałów. Piękne, zróżnicowane tereny, które przyciągają turystów są również bardzo atrakcyjne dla biegaczy.
Postanowiliśmy zaprosić Was do dyskusji - jak wykorzystać tą szansę i co możemy wspólnie zaoferować środowisku biegowemu we Wleniu? Jakie ciekawe imprezy biegowe zorganizować? Jakie elementy zróżnicowanego krajobrazu naturalnego,ale może też historycznego wyeksponować? Co może być naszą siłą, atutem? A co stanowi bariery?
Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się sportem, szczególnie bieganiem, mają ciekawe doświadczenia, pomysły do wspólnej dyskusji.
W zespole tkwi wielka moc!
Spotkanie ma charakter otwartej dyskusji.
Zapraszamy 26 lutego o godz. 16.00/ OKSiT we Wleniu, Chopina 2

Źródło: FB OKSiT Wleń

Opublikowano: 19 lutego 2018 08:08

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 594

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.