Zabawa karnawałowa w OKSiT we Wleniu

Serdecznie zapraszamy na zabawę karnawałową, która odbędzie się 26 stycznia (w piątek) w sali widowiskowej Ośrodka Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu. Startujemy o godz. 20.00. Koszt: 20zł od osoby oraz konsumpcja we własnym zakresie. Parkiet rozgrzeje DJ Misiek. Rezerwacja miejsc pod adresem oksit.wlen@gmail.com oraz nr tel.: 75/7136014. Serdecznie zapraszamy!

0001.jpg

Opublikowano: 16 stycznia 2018 12:14

Kategoria: Aktualności

Wyświetleń: 470

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.