Jiřetín pod Bukovou - Nasz Partner

Jiřetin pod Bukovou to malownicza miejscowość w północnych Czechach, na granicy Karkonoszy i gór Izerskich, którą warto odwiedzić podczas wypoczynku u naszych południowych sąsiadów. Turyści mogą tu nie tylko aktywnie spędzać czas, ale również zwiedzać okoliczne ciekawe miejsca. Jedno z nich znajduje się tylko tylko 3,5 km od Smrżowki, 12 km od Kořenova, 19 km od Harrachova oraz 25 km od Rokytnic nad Jizerou – jest to słynne muzeum drewnianych zabawek!

Zapraszamy na stronę internetową miasta: http://www.jiretinpb.cz/

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.