Rewitalizacja zabytkowego centrum Wlenia i instalacja paneli fotowoltaicznych

Gmina Wleń rozpoczyna dużą inwestycję, która jest przebudowa wleńskiego rynku wraz z instalacjami, które znajdują się pod płytą rynku. Prace te rozpoczną się przy ul. Chopina i będą związane z remontem kanalizacji sanitarnej. Równocześnie realizowane jest zadanie, związane z instalacją paneli fotowoltaicznych na terenie gminy. Mamy nadzieję, że to początek inwestycji energooszczędnych w Gminie Wleń.

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.