Zamek Wleń nocą

Zamek Wleń zaprasza!

Zwiedzanie zamku odbywa się z przewodnikami ze Stowarzyszenia Gildia Przewodników Sudeckich, którzy w sposób ciekawy i nietuzinkowy przedstawiają historię zamku i związane z nim legendy.  Punktem kulminacyjnym zwiedzania ruin jest wejście na basztę, z której rozciąga się przepiękny widok na pasmo Karkonoszy.

Serdecznie zapraszamy na Zamek Lenno, który w sezonie zimowym jest udostępniany Zwiedzającym codziennie w godzinach od 10.00 do 16.00.

Bilet normalny: 7 zł
Bilet ulgowy: 5 zł
Mieszkańcy Gminy Wleń: 1 zł

Zapraszamy na żywą lekcję historii w niesamowitym średniowiecznym anturażu.

Więcej informacji na zameklenno.pl

 

Zamek Wleń

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.