Turystów oraz mieszkańców Gminy Wleń zapraszamy do korzystania z pola namiotowego „Zarzecze”, które jest dostępne przez cały rok.

Jest to piękny teren na którym można rozbić nawet kilkadziesiąt namiotów, ustawić campery i przyczepy campingowe. Łagodne oraz bezpieczne zejście do rzeki Bóbr umożliwia wodowanie pontonów, kajaków i innego sprzętu wodnego. Na polu znajduje się wyznaczone miejsce na ognisko oraz palenisko (drewno we własnym zakresie). Dostępne są sanitariaty wraz z prysznicami, ciepła woda. W niedługim czasie na polu namiotowym zostaną ustawione ławki, teren oświetlą latarnie, użytkownicy będą mieć możliwość dostępu do energii elektrycznej oraz zostaną zamontowane tabliczki ułatwiające dojazd na pole namiotowe. Zapraszamy do korzystania i życzymy miłego wypoczynku. Regulamin korzystania z obiektu zostanie udostępniony wkrótce.

Nr tel.: 0031 685789209

Zapraszamy na Facebook: KLIKNIJ!

Korzystanie ze zdjęć bez zgody autora zabronione.
Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.