ModrzewieNiewielka, otoczona lasami, malownicza miejscowość z widokiem na Dolinę Bobru, Górę Zamkową, Wleń oraz Góry Kaczawskie i Pogórze Izersko- Kaczawskie. Będąc w Modrzewiu warto zobaczyć oryginalny występ skalny zwany „Zimną Skałą” oraz wąwóz przy drodze polnej do Tarczyna zwany „Doliną Sów”. Modrzewie to sołectwo przyjazne turystom. Działają tu gospodarstwa agroturystyczne oferujące swoim gościom różnorodność atrakcji (min. spływy kajakowe rzeką Bóbr, wyprawy samochodem terenowym, plac zabaw dla dzieci) i wysoką jakość usług.

 

 

Sołtys: Iwona Kobierecka
Adres: Modrzewie 1a, 59- 610 Wleń
nr tel: 534964204

 

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Realizując wymogi Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE prosimy o zapoznanie się z udostępniona na stronie internetowej: www.bip.wlen.pl informacją na temat przetwarzania przez Urząd Miasta i Gminy Wleń danych osobowych.