Koncerty: impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

Jarmark Średniowieczny św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu

2017-06-24 - 2017-06-25
od: 12:00 do 20:00
Wojska Polskiego, Wleń, lwówecki, dolnośląskie
brak
Wleń, Plac Jarmarkowy k. Dino

Gorąco zapraszamy na Jarmark Średniowieczny św. Jadwigi Śląskiej we Wleniu! Na Gości czeka to, co najpiękniejsze, najlepsze na Ziemi Wleńskiej- historia, kultura, edukacja i wspólna zabawa!
Warsztaty średniowieczne, seminaria, prezentacje dzieci i młodzieży, widowiska rycerskie, średniowieczna kuchnia, Uliczka Kupiecka oraz wspólne budowanie repliki Zamku Lenno, przy fragmencie której, wieczorem w towarzystwie świateł Fire Show, przedstawimy średniowieczną inscenizację - to atrakcje pierwszego dnia, które zakończą się wyjątkowym programem estradowym! Gościć będziemy zespół Sachiel oraz TOP ONE!!! Rozgrzaną do tańca wleńską widownię czeka muzyczna uczta z DJ.

W niedzielę zaś mnóstwo widowiskowych konkurencji w ramach wydarzenia Wleń! Biegnij! Płyń! Graj! 2017 (czytaj też tutaj)
Spływy kajakowe, pontony na Bobrze, Spływ Na Byle Czym, zaraz potem turniej piłkarski i II Bieg po Sztabkę Złota. Po takim wysiłku zapraszamy na koncert szantowy w wykonaniu zespołu EKT Gdynia. Będzie również wleńska Zumba show. Całość dopełnią sety muzyczne DJ.

Już dziś zarezerwujcie sobie ten termin! I zapraszajcie do gościnnego Wlenia wszystkich znajomych bo będzie się działo!
A jeśli jeszcze dołączysz do średniowiecznych budowniczych zamku, albo weźmiesz udział w rozgrywkach na wodzie, czy w złotym biegu- będzie fantastycznie!

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.