Inne: impreza darmowa, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza plenerowa, impreza otwarta

Kamień do kamienia. Porządkowanie detali Zamku Lenno

27 maja 2017 od: 10:00 do 15:00
Zamek lenno, Wleń, lwówecki, dolnośląskie
Wleń, zamek Lenno

Zamek Lenno nas potrzebuje! Dołącz do zespołu wolontariuszy pod kierownictwem dr Przemysława Nocunia - archeologa UJ w Krakowie. Wspólnie uporządkujmy detale architektoniczne Zamku Lenno- najstarszego murowanego zamku na Śląsku. Praca wymagająca zaangażowania i siły, stąd szczególnie zachęcamy mężczyzn (przenoszenie kamieni). Zabezpieczcie się w solide rękawice i buty. Każda para rąk cenna jak nasza wspólna historia i tożsamość. Spotykamy się na dziedzińcu zamkowym przed wieżą.

Zapewniamy wodę do picia, zamkowe kanapki, robiącą niezwykłe wrażenie na słuchaczach narację snutą prze dr Przemysława Nocunia. To wspólne, społeczne wyzwanie będzie wyjątkową częścią działań wspólnotowych, społecznych. Dajmy cząstkę siebie miejscu, które od wieków jest naszą dumą. Zapraszamy!

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-web.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.