Sport: Lekkoatletyka, impreza darmowa, impreza dla dzieci, impreza dla rodziców z dziećmi, impreza otwarta

XXVI Memoriał Uliczny im. Michała Fludra we Wleniu

07 maja 2017 od: 09:00 do 14:00
Plac Bohaterów Nysy, Wleń, lwówecki, dolnośląskie
rynek Wlenia

Pierwszy memoriał odbył się z inicjatywy grupy zapaleńców - Jana Jaśkiewicza, Adama Jaśkiewicza, Piotra Wysockiego i Andrzeja Góreckiego w kwietniu. Wszystkie kolejne rozegrały się w maju. Bez względu na aurę - czy deszcz, śnieg, wichurę, palące słońce- w samo południe od 25 lat na linii startu we Wleniu witamy zawodowych biegaczy, amatorów, seniorów i debiutantów. Kobiety i mężczyzn. Są z nami od od samego początku również zawodnicy niepełnosprawni na wózkach.
Zawody mają obsadę międzynarodową. Gościmy u nas nie tylko zawodników z Polski, ale również z Czech, Słowacji, Ukrainy i Belgi.
Tradycyjnie przed Biegiem Głównym odbywają się biegi szkolne, którym towarzyszą wielkie emocje młodych zawodników, ale również całych rodzin.

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.