OP ENHEIM we wsi Tarczyn

5cdc30d1b9b949258dedb25d679e08dc.jpg

Drodzy Przyjaciele OP ENHEIM,
 
OP ENHEIM posiada Rezydencję Letnią we wsi Tarczyn, malowniczej wsi koło Wlenia, na Górze Tarczynce z niepowtarzalnym widokiem na Karkonosze. Tarczyn jest jedną z najmniejszych miejscowości, położonych w Sudetach zachodnich na terenie parku krajobrazowego Doliny Bobru i dzięki jego mieszkańcom przyszłym parku kulturowym.
 
Podczas inauguracji OP ENHEIM – SUMME  R  ESIDENCE dnia 13 maja br. odwiedziło nas ponad 100 osób z całej Europy, które przyjechały zwiedzić wystawę pt. F LOW  L AN D.
Wydarzenie objął patronatem Burmistrz Miasta i Gminy Wleń Artur Zych, a projekt organizowany był we współpracy z Doliną Sów Stowarzyszenie Przyjaciół Tarczyna, Polną Zdrój, mieszkańcami wsi Tarczyn oraz Ośrodkiem Kultury, Sportu i Turystyki we Wleniu. 

Fot. Grzegorz Nowicki, Magda Wolna, Marek Mikłaszewski i Viktor Wojnowski

Opublikowano: 31 maja 2017 12:30

Kategoria: Ogłoszenia

Wyświetleń: 437

Urząd Miasta i Gminy Wleń

| Realizacja: IDcom-jst.pl

logo Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Informacja o dofinansowaniu Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji

Projekt "Przebudowa strony www Gminy Wleń i dostosowanie jej do potrzeb osób niepełnosprawnych" współfinansowany przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji w ramach konkursu: Dofinansowanie budowy lub dostosowania stron internetowych podmiotów realizujących zadania publiczne do potrzeb osób niepełnosprawnych.